Súkromné pôžičky

Súkromné pôžičky

Pod pojmom „súkromné pôžičky“ neoznačujeme pôžičky z bankového sektora ani od nebankových spoločností. Označujeme menších súkromných poskytovateľov pôžičiek, ktorý svoje ponuky prezentujú zväčša na inzertných serveroch zameraných na pôžičky, alebo prostredníctvom vlastnej webstránky.

Požičať si od súkromnej osoby má samozrejme svoje výhody i nevýhody. Ak potrebujete pôžičku, najlepším riešením situácie je požičať si od banky. Ak Vám ale banka nepožičia, zostávajú Vám na výber nebankovky a súkromníci. V nebankovom sektore sú úrokové sadzby a RPMN veľmi vysoké, preto si veľmi dobre premyslite, či pôžičku naozaj potrebujete a ak máte nejakú inú možnosť, nebankovú pôžičku si určite neberte.

Medzi súkromnými poskytovateľmi sa nachádza veľké množstvo podvodníkov, preto treba byť obzvlášť obozretní. Môžete ale naraziť aj na seriózneho lokálneho poskytovateľa, s ktorým sa dohodnete na rozumných podmienkach a úrokoch. Pred uzavretím pôžičky si ale súkromníka určite preverte, skontaktujte sa s nejakými jeho klientmi atď.

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
11 názorov na “Súkromné pôžičky

  1. PATRIK BALOG

    DOBRI DEN POTREBOVAL BI SOM SI POZIZAT PENIAZE SOM ZAMESTNANI NA DOBU NEURCITU DUJE MOJE TEFONE CISLO 0908198474

  2. lenka

    dobry den,potrebovala by som surne pozicat od 250 do 2000 eur,som ochotna splacat pravidelne mesacne 90 eur,dufam,ze sa najde nejaka spolahliva osoba,ktora by mi mohla pomoct,dakujem 0915119213.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.