Študentské pôžičky

Študentské pôžičky

Náklady na školu a študentský život nie sú vôbec nízke – toto sú dôvody, prečo väčšina študentov nemá moc peňazí a preto si občas potrebujú požičať. Kde ale dostane študent najvýhodnejšie študentské pôžičky?

Študentom, navyše bez potvrdenia o príjme, iba ťažko požičia peniaze nejaká banka. Našťastie však existujú aj iné možnosti. Študenti môžu využiť služby  nebankových spoločností, alebo ŠPF – študentského pôžičkového fondu.

Pôžička zo ŠPF je veľmi výhodná – úroková miera je iba 3%, čo je naozaj perfektné. Ďalšou výhodou je, že splácanie pôžičky môže študent odložiť až o 10 rokov.

Študenti môžu požiadať o pôžičku vo výške 331,94 € do 1327,76 €. Výšky pôžičky sú rozdelené do troch kategórií, každá kategória má rôzne podmienky.

O pôžičku v sume od 331,94 € do 663,88 € môže požiadať každý, nie sú tu žiadne špeciálne kritériá.

O pôžičku v sume od 663,88 € do 995,82 € môže požiadať študent, v ktorého rodine je na jedného člena príjem maximálne do výšky minimálnej mzdy.

O pôžičku v sume od 995,82 € do 1327,76 € môže požiadať študent, ktorého rodina patrí medzi sociálne slabšie a priemerný príjem na jedného člena rodiny je vo výške životného minima.

O pôžičku môže požiadať každý študent priamo na svojej škole.

Potrebujete rýchlo požičať pár desiatok EUR? Využite SMS pôžičku od spoločnosti Ferratum – vyplňte nezáväzný formulár nižšie a zamestnanci spoločnosti Vás skontaktujú do niekoľkých minút!

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.