SMS pôžičky

SMS pôžičky

Každý z nás to už pravdepodobne zažil – ste vo finančnej tiesni, napr. tesne pred výplatou a potrebujete súrne menší obnos peňazí, pár desiatok eur. Čo robiť v takomto prípade? Nezúfajte, máme tu pre Vás jedno ideálne riešenie.

Pôžička cez SMS, takzvaná „fínska pôžička“, patrí medzi najpopulárnejšie typy pôžičiek v dnešnej dobe.  Poskytované čiastky nie sú veľmi vysoké, ale dokážu veľmi pomôcť. Pri prvej pôžičke Vám spoločnosť Ferratum, poskytujúca SMS pôžičky, vie poskytnúť pôžičku až vo výške 75€, pri čom do 15 dní musíte splatiť 93,75€. Pri ďalšej pôžičke Vám už Ferratum vie požičať až 250€.

tabulka SMS pôžičky

Úroky sú teda mierne vyššie, ako pri „klasických“ väčších pôžičkách. Na druhej strane je ale nutné podotknúť, že pôžička tohto typu je naozaj expresná – do niekoľkých hodín od požiadania môžete držať peniaze v ruke.

Ako teda o pôžičku požiadať? Vyplňte formulár nižšie. Po vyplnení formuláru Vám maximálne do niekoľkých minút príde SMS s odpoveďou, či bola Vaša pôžička schválená. Peniaze budú následne zaslané poštovou poukážkou na adresu Vášho trvalého bydliska. Pri ďalšej pôžičke Vám môže Ferratum poslať peniaze priamo na účet. Zároveň Vám bude zaslaná aj faktúra na splatenie pôžičky s 15 dňovou splatnosťou. Výška odplaty je uvedená v tabuľke vyššie. Okrem toho už neplatíte žiadne ďalšie poplatky za schválenie pôžičky ani zvýšené sadzby za SMS.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.