Provident pôžičky

Provident pôžičky

Provident Financial je silná európska spoločnosť z nebankového sektoru, poskytujúca pôžičky. Provident je jedným z najznámejších a najspoľahlivejších poskytovateľov pôžičiek na Slovensku. Pôžička od Providentu má svoje výhody i nevýhody, ktoré si stručne zhrnieme v nasledujúcom článku.

Provident Vám požičia 100€ až 1500€. Veľkou prednosťou Providentu je rýchlosť – pôžičku dostanete často už do niekoľkých hodín. Po vyplnení nezáväznej žiadosti nižšie sa s Vami skontaktuje zamestnanec ich spoločnosti a dohodnete sa na schôdzke – nemusíte nikam chodiť, prídu za Vami kľudne až domov. Taktiež sa nemusíte obávať žiadnych skrytých poplatkov – zmluva o pôžičke od Providentu je spísaná na jednom hárku A4 papiera, kde sú všetky informácie o splácaní a úrokoch.

Pôžička od Provident je veľmi dostupná – ich obchodní zástupcovia sú rozmiestnení po celej SR, preto ak náhodou máte nevýhodnú polohu, nemusíte sa obávať, že by ste mali pri požičiavaní peňazí od Providentu problém. Pri schôdzke s Vami obchodný zástupca detailne preberie Vašu finančnú situáciu a poradí, akú sumu ste schopní splácať.

Provident poskytuje 2 typy pôžičiek – bezhotovostná a hotovostná.

Hotovostná pôžička je veľmi rýchla, peniaze dostanete na ruku do niekoľkých hodín.  Splácať pôžičku môžete pravidelne na pobočke, alebo prostredníctvom osobného zástupcu – odporúčame ale nosiť peniaze na pobočku.

Poskytnutie bezhotovostnej pôžičky trvá trochu dlhšie – peniaze Vám prídu na bankový účet do 10 dní. Pôžičku potom splácate bezhotovostne, priamo na účet týždennými splátkami.

Pravdepodobne jedinou nevýhodou pôžičky od Providentu sú mierne vysoké úroky. Tie sú individuálne, podľa doby splácania a výšky pôžičky. Ak si požičiate napr. 1000€ na 45 týždňov, budete musieť dokopy splatiť cca 1250€. Vzhľadom na kvalitu a ľahké získanie pôžičky sú ale tieto úroky adekvátne.

Máte záujem o pôžičku od spoločnosti Provident? Vyplňte nezáväznú žiadosť nižšie a skontaktujú sa s Vami ich zamestnanci.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.