Pôžičky na splatenie dlhov

Pôžičky na splatenie dlhov

Potrebujete splatiť svoje dlhy, resp. nestíhate splácať iné pôžičky? Aj v takýchto prípadoch sa dá nájsť vhodná pôžička.

Bankové i nebankové subjekty ponúkajú takzvané pôžičky na čokoľvek. Nemusíte pri nich dokladovať účel využitia pôžičky, čo je pre Vás výhoda – finančné prostriedky môžete využiť akokoľvek, kľudne aj na splatenie iných dlhov.

Pôžička tohto typu sa určite vybaví ľahšie u nebankovky, než v banke. Má to svoje výhody i nevýhody. Nebankový subjekt Vám pôžičku poskytne zvyčajne bez akýchkoľvek problémov a veľmi rýchlo. Nevýhodou sú však vysoké úrokové sadzby. Pri čerpaní tejto pôžičky sa môžete ľahko zadĺžiť ešte viac a nemusí to dopadnúť dobre.

Preto je lepšie ak si požičiate od banky. Tá ma ale podstatne prísnejšie kritériá a poskytnutie pôžičky nie je také rýchle a jednoduché, ako pri nebankovej pôžičke.

Pôžičkou na splatenie dlhov môže byť aj tzv. konsolidačný úver. Je veľmi rozumným riešením, pokiaľ máte viacero úverov, ktoré nestíhate splácať. Tieto úvery sa „skonsolidujú“ a namiesto viacerých budete splácať len jeden. Má to veľké výhody – je to prehľadnejšie, platíte oveľa menej poplatkov a výsledný úrok je často nižší, než predtým.

Ak Vám nepožičia banka a ostávajú Vám už iba nebankové subjekty – zvoľte si známeho poskytovateľa, ktorý Vás neoklame. Takým je napríklad Provident. Získanie pôžičky je veľmi jednoduché, nevýhodou sú pomerne vysoké úroky. Ak máte záujem, stačí vyplniť formulár kúsok nižšie. Je nezáväzný, po odoslaní žiadosti Vám zavolá človek z Providentu a pomôže Vám vybrať vhodnú pôžičku.

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžičky na splatenie dlhov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.