Pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra

Zápis v centrálnom registri dlžníkov môže byť veľkým problémom pri žiadosti o pôžičku. Ak ste mali v minulosti problémy so splácaním, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že v tomto registri figuruje aj Vaše meno.

Každá banka a taktiež niektorí nebankoví poskytovatelia pôžičiek pri posudzovaní Vašej žiadosti o pôžičku do tohto registra nazerajú. Kritériá bánk sú veľmi prísne a preto Vám napriek tomu, že máte stály príjem a ste schopný splácať, banka s najväčšou pravdepodobnosťou pôžičku neposkytne.

Čo robiť v takomto prípade? Najlepšie je asi spýtať sa samého seba, či pôžičku naozaj potrebujete. Zostali Vám totižto na výber iba poskytovatelia pôžičiek z nebankového sektoru.

Získať nebankovú pôžičku bez registra je jednoduché, avšak nevýhodné. Nebankovky väčšinou do registra nenahliadajú, takisto nepotrebujú aby ste niečím ručili, dokonca niektorým nemusíte ani predkladať potvrdenie o príjme. Pôžičku bez registra dostane v nebankovkách takmer každý a to dosť rýchlo – často i do 24 hodín.

Prečo sú teda nevýhodné? Každá minca má dve strany a keďže som tu vymenoval dosť veľa výhod, musí na druhej strane stáť nejaká silná nevýhoda – v tomto prípade sú nevýhodou vysoké úrokové sadzby.

Ak máte napriek tomu záujem o nebankovú pôžičku, skúste spoločnosť Provident, ktorá je schopná poskytnúť Vám pôžičku bez registra. Stačí vyplniť nasledujúci formulár (je nezáväzný, budú Vás kontaktovať obchodní zástupcovia Providentu).

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžičky bez registra

  1. Dezider

    nakolko som v registri neplaticov tak zatial nikdo nechce dat pozicku neviem preco je tak nakolko by sa jednalo o pozicku 1000e so splatkou 20e ja by som to kazdy mesiac mohol vyplatit.DAKUJEM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.