Pôžičky bez potvrdenia o príjme

Pôžičky bez potvrdenia o príjme

Nemôžete resp. nechcete pri žiadosti o pôžičku predkladať potvrdenia o príjme? Alebo je Váš príjem príliš malý? Nevadí, existujú aj tzv. pôžičky bez potvrdenia o príjme.

Poskytovatelia pôžičiek, hlavne bankové subjekty, chcú často čo najviac znížiť riziko pôžičky a čo najviac sa uistiť, že pôžičku budete schopný splatiť. Preto od Vás často chcú veľa rôznych papierovačiek, dokladovať príjem, výpisy z účtu, kontrolujú si Vaše meno v registri dlžníkov atď. – ak neposkytnete potvrdenie o príjme, nastáva problém a pôžičku Vám poskytnúť nechcú. Čo v takom prípade robiť?

Čo sa bankových poskytovateľov týka, môžete ručiť napr. nehnuteľnosťou – v takom prípade väčšinou potvrdenie o príjme banka nežiada, avšak ručiť svojim majetkom nie je žiadna sranda.

Jednoduchšie je to pri nebankových poskytovateľoch, je to však určite nevýhodnejšie. Celý proces poskytnutia pôžičky je rýchly a bez papierovačiek, ale výška úrokov je naozaj vysoká a preto Vám neodporúčame brať si väčšiu nebankovú pôžičku.

Ak sa už rozhodnete pre tento typ pôžičky, vezmite si buď pôžičku od banky a ručte nehnuteľnosťou, alebo si vezmite tzv. SMS pôžičku od nebankovej spoločnosti Ferratum. Je to nízka pôžička do 75 eur s dobou splatnosti do 15 dní a úroky sú tiež pomerne vysoké, ale pri takýchto nízkych čiastkach sa to dá zvládnuť.

Ak sa rozhodnete pre Ferratum, môžete svoju žiadosť zaslať vyplnením tohto formuláru. Odpoveď dostanete do niekoľkých minút cez SMS.

Určite si pozrite:

  • Pôžička na zmenku Pôžička na zmenku patrí medzi najrizikovejšie typy pôžičiek, […]
  • Pôžička bez ručiteľa Pri žiadaní o pôžičku požadujú často poskytovatelia pôžičiek […]
  • SMS pôžičky Každý z nás to už pravdepodobne zažil - ste vo finančnej […]
  • Pôžička na OP Pôžička na občiansky preukaz je veľmi rýchlym typom pôžičky. K […]
  • Cetelem pôžičky Cetelem je jednou z populárnych spoločností, ktoré poskytujú na […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.