Pôžička od UniCredit Bank

Pôžička od UniCredit Bank

UniCredit Bank je pomerne novým hráčom na slovenskom trhu. Vznikla totiž len nedávno, spojením dvoch menších bánk – Živnostenskej banky a HVB Bank. Vzhľadom na kvalitné služby je krátke pôsobenie banky na našom trhu irelevantné.

Ponuka UniCreditu je veľmi široká a zahŕňa typy pôžičiek pre rôzne skupiny obyvateľstva, nájdeme tu výhodné typy pôžičiek pre študentov, podnikateľov ale aj bežných občanov. Banka ponúka bežné spotrebiteľské, ale aj hypotekárne úvery.

Aktuálne je veľmi populárna pôžička pre študentov. Je určená študentov denného štúdia vo veku 18 až 30 rokov. Pri tomto type pôžičky ráta UniCredit s tým, že študent nemá žiadny príjem a preto od neho nevyžaduje žiadne potvrdenia o príjme. Študent sa dokonca môže s bankou dohodnúť na splácaní pôžičky až po ukončení štúdia. Výška pôžičky sa pohybuje až do výšky 5 000 eur. Na schválenie žiadosti však študent potrebuje ručiteľa a po schválení sú finančné prostriedky ihneď odoslané na bankový účet žiadateľa.

V ponuke UniCredit Bank nájdeme aj spotrebné úvery na čokoľvek, pri ktorých nemusíte dokladovať účel využitia pôžičky. Dá sa vybaviť veľmi rýchlo a jednoducho, mal by ju dostať prakticky každý. Maximálna výška pôžičky na čokoľvek je 25 000 eur.

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžička od UniCredit Bank

  1. Marta Nagyová

    Dobrý deň,chcela by som sa spítať aké doklady sú potrebné pri
    vybavení spotrebného úveru. Ďakujem Nagyová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.