Pôžička od Home Credit

Pôžička od Home Credit

Home Credit patrí na slovenskom trhu medzi najúspešnejšie nebankové spoločnosti poskytujúce pôžičky. Na Slovensku pôsobí už od roku 1997 a každoročne klientom požičia dokopy aj desiatky miliónov eur.

Finančné produkty v portfoliu spoločnosti Home Credit sú rôznorodé – populárne sú najmä klasické spotrebiteľské úvery, nákupy na splátky v tisíckach predajní na Slovensku, pôžičky na auto, pôžičky cez telefón, alebo úvery na čokoľvek.

Najpopulárnejším typom pôžičky od Home Credit je spotrebiteľský úver. Ten sa poskytuje až do sumy 3320 € a jeho vybaveniu potrebujete občiansky preukaz a ďalší preukaz totožnosti, pri vyšších sumách aj potvrdenie o príjme.

Úver si vybavíte priamo v predajni a slúži na nákup tovaru, čiže ak máte záujem napr. o novú televíziu, môžete si ju okamžite zobrať domov.

Ak je hodnota úveru v výške do 995,82€ nepotrebujete ručiteľa a úver sa dá vybaviť naozaj ihneď.

Home Credit poskytuje i pôžičky cez telefón – stačí zavolať/prezvoniť na zákaznícku linku firmy a obratom Vám zavolajú späť. Pri telefónnej pôžičke je maximálna možná výška poskytnutej pôžičky 4300 €. Na vybavenie tohto typu pôžičku budete potrebovať opäť 2 doklady totožnosti a vek nad 23 rokov.

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžička od Home Credit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.