Pôžička na OP

Pôžička na OP

Pôžička na občiansky preukaz je veľmi rýchlym typom pôžičky. K žiadosti neprikladáte žiadne potvrdenia o príjme, ani výpisy z účtu. Túto pôžičku poskytujú len nebankové spoločnosti.

Pôžičku na OP by mal dostať v podstate každý žiadateľ. Stačí že máte aspoň 18 rokov, žijete na území Slovenskej republiky a ste schopný predložiť 2 dôkazy totožnosti – občiansky preukaz + napr. pas, alebo akýkoľvek iný doklad, ktorým sa potvrdia údaje na občianskom preukaze.

Máte záznam v registri dlžníkov, keďže ste mali dávnejšie problémy so splácaním pôžičky? Nevadí. Poskytovateľ pôžičky na OP si Vás v registri preverovať nebude. Pôžička je veľmi rýchla, jednoduchá a dostupná pre každého.

Nevýhody tohto typu pôžičky sú vysoké úroky. Pred vzaním pôžičky si dobre premyslite, či takúto pôžičku naozaj potrebujete a poriadne si prezrite ponuky všetkých spoločností. Určite si nepožičiavajte od neserióznych a neznámych súkromných osôb, ktoré svoje ponuky prezentujú zväčša na rôznych pôžičkových inzertných serveroch.

Ak Vám stačí menší obnos peňazí, do 250 eur, najlepšou cestou je asi SMS pôžička od Ferratumu. Žiadosť Vám schvália do niekoľkých minút a peniaze máte v ruke do 24 hodín, doba splatnosti je 15 dní. Ide o krátkodobú a veľmi rýchlu pôžičku. V prípade záujmu stačí vyplniť tento formulár.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.