Pôžička cez telefón

Pôžička cez telefón

V dnešnej dobe je medzi poskytovateľmi pôžičiek veľmi tvrdá konkurencia a práve preto sa každý poskytovateľ snaží ponúkať čo najlepšie a najjednoduchšie služby. Veľmi pohodlným typom pôžičky je tzv. „pôžička cez telefón“.

Úvery cez telefón poskytuje prakticky väčšina bankových i nebankových subjektov, avšak často pod inými názvami. Hlavne pri nebankových spoločnostiach býva vybavenie pôžičky veľmi rýchle a jednoduché, často nemusíte nikam chodiť, keďže pôžička sa dá ľahko vybaviť cez spomínaný telefón, alebo online.

Pôžičku cez telefón má vo svojej ponuke napríklad veľmi známa nebankovka Home Credit. O pôžičku sa dá požiadať zavolaním na infolinku, výška pôžičky sa pohybuje medzi 300 € až 4300 €. Za vybavenie, vedenie pôžičky a splatenie pred dobou splatnosti sa neplatia žiadne poplatky.

Pôžičku môžete získať aj cez SMS – poskytuje ju spoločnosť Ferratum. Peniaze získate rýchlo, Vaša žiadosť bude schválená len niekoľko minút po vyplnení formuláru nižšie a peniaze budete mať prostredníctvom poštovej poukážky doma už do niekoľkých hodín.

Nevýhodou SMS pôžičky sú trochu vysoké úroky a nízke sumy pôžičky. V prípade záujmu stačí vyplniť tento formulár.

Určite si pozrite:

Skúsenosti a názory:
3 názory na “Pôžička cez telefón

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.