Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Na Slovensku dnes pôsobí mnoho nebankových spoločností, ktoré už dlhé roky poskytujú svojim klientom viacero druhov pôžičiek. Pomaly sa začína vytrácať aj nedôverčivosť ľudí. Mnohé subjekty s dlhodobou tradíciou svojou korektnosťou verejnosť presvedčili, že sa ich netreba báť. Aj keď sú pôžičky nimi poskytnuté drahšie oproti bankovým, pre mnohých ľudí sú však stále jedinou možnosťou požičania si financií.
Banky sa napriek držbe veľkých obnosov financií boja poskytovať pôžičky. Najme v dobe najväčšej finančnej krízy odišlo z pobočiek mnoho klientov so zápornou odpoveďou. Nebankové spoločnosti ich však privítali s otvorenou náručou.

Nebankové subjekty vyhovejú takmer každému klientovi aj za cenu možného rizika. Toto riziko však klienta vždy niečo stojí. Väčšie poplatky a taktiež vyššiu úrokovú mieru.

Najrýchlejšie pôžičky, úvery, hypotéky môžete získať práve v nebankových spoločnostiach. Niektoré dokonca ihneď, iné do 24 alebo 48 hodín. Rýchle vybavenie spočíva v absencií dokumentov vyžadovaných v bankách. Nebankový poskytovateľ nežiada takmer žiadne potvrdenia. Vo väčšine prípadoch klient nemusí dokladovať svoj príjem alebo nemusí predkladať doklady o ručení, keďže sa väčšinou nevyžaduje. Nebanková spoločnosť taktiež nenazerá do bankového registra, takže pôžičku získajú aj dlžníci.

Na získanie nebankovej pôžičky vám stačia dva doklady totožnosti, vek nad 18 rokov a trvalý pobyt v Slovenskej Republike.

O nebankovú pôžičku od Providentu môžete požiadať vyplnením formuláru nižšie. Nemusíte sa ničoho obávať, formulár je nezáväzný, po vyplnení Vás budú telefonicky kontaktovať zamestnanci Providentu.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.