Cetelem pôžičky

Cetelem pôžičky

Cetelem je jednou z populárnych spoločností, ktoré poskytujú na Slovensku nebankové pôžičky. Ponúkajú viacero typov rôznych pôžičiek, rozdelené podľa využitia pôžičky.

Potrebujete malú pôžičku do 1900 eur, pôžičku na bývanie, na prestavbu bytu, na auto, na splatenie iných pôžičiek alebo skrátka na čokoľvek? Cetelem má pôžičky na mieru.

„Malá“ pôžička

Ak potrebujete sumu do 1900€, je pre Vás vhodná tzv. „malá“ pôžička. Je bez ručenia a zbytočných papierovačiek. Môžete ju využiť na čokoľvek, splatnosť je väčšinou 6 až 60 mesiacov.

Táto pôžička sa dá vybaviť telefonicky alebo cez internet. Posúdenie žiadosti je väčšinou okamžite, bez poplatkov.

Pôžička na bývanie

Cetelem poskytuje pôžičky na bývanie až do výšky 34 000€. Splatnosť je až 120 mesiacov (10 rokov). Žiadosť býva posúdená veľmi rýchlo, pri vyšších sumách Cetelem niekedy vyžaduje ručiteľa.

Pôžička na auto

Chcete si kúpiť nové či ojazdené auto? Alebo napríklad motorku či štvorkolku? Cetelem poskytuje pôžičky pre ojazdené vozidlá až do výšky 20 000€, na nové až do výšky 34 000€. Splatnosť býva zvyčajne maximálne 84 mesiacov (7 rokov).

Pôžička na splatenie iných pôžičiek

Pôžička na splatenie úverov sa u spoločnosti Cetelem pohybuje až do výšky 17 000€. Splatnosť pôžičky je 72 mesiacov. Táto pôžička má určite svoje výhody i nevýhody, v každom prípade si ale dobre prepočítajte, či sa Vám oplatí zaplatiť pôžičku ďalšou pôžičkou.

Pôžička na čokoľvek

Nevyhovuje Vám žiadna z hore uvedených pôžičiek?

Cetelem poskytuje aj pôžičky bez dokladovania účelu. Sú až do výšky 10 000€, splatnosť býva obvykle medzi 6 až 48 mesiacmi, žiadosť býva posúdená veľmi rýchlo. O pôžičku môžete požiadať online i cez telefón.

Nevyhovuje Vám pôžička od Cetelemu, v banke Vám nepožičajú a preto hľadáte iný nebankový subjekt? Skúste Provident. Vyplňte nezáväzný formulár nižšie a čakajte na telefonát od zamestnancov spoločnosti Provident.

Určite si pozrite:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.